English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
National Geographic Kids-Albert Einstein
National Geographic Kids-Albert EinsteinNational Geographic Kids-Albert EinsteinNational Geographic Kids-Albert EinsteinNational Geographic Kids-Albert EinsteinNational Geographic Kids-Albert Einstein
National Geographic Kids-Albert Einstein
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
29,50 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
26,55   (Kdv Dahil)

Einstein, olağanüstü çalışkanlığı ve becerisiyle uygarlığımızı şekillendiren ender insanlardan biridir. Einstein ismi üstün zekâyı çağrıştırır.

Peki Albert Einstein kimdi? Evrenin hangi sırlarını ortaya çıkardı? Yaşantımızda nelerin değişmesine neden oldu? Diğer bilim insanlarından farkı neydi? Özel yaşamında nasıl biriydi?

Çocuklar bu kitapla, Einstein’in ailesini ve çocukluğunu, genel görelilik kuramını, kara deliklerin gizemiyle ilgili tespitlerini, II. Dünya Savaşı sırasında ve sonrasında geçirdiği zorlu yılları, neden büyük bir bilim insanı olduğunu, onlarca fotoğraf ve illüstrasyon eşliğinde öğrenecek. 

 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 80 sf.
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 18 X 23 cm
Basım Yılı 2018
Türü Çocuk
ISBN 9786052422120
Dil Türkçe
Editör Şebnem Özdemirci
Resimleyen Ece Zeber
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :