English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Jerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleri
Jerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleriJerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleri
Jerome Nasıl Dahi Oldu? - Bellek geliştiren ve beyin gücünü arttıran olağanüstü Yahudi teknikleri
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!

Eran Katz tarafından uluslararası ödül kazanmış liste başı kitap…

Jerome Nasıl Dahi Oldu?, Yahudiler ve Yahudi zekâsı hakkında oluşmuş efsanelere ilgi duyan üç arkadaşın, kendi kendini geliştirme ile ilgili hikâyesidir. Bu arkadaşlar, çok renkli bir öğrenci ve aynı zamanda küçük bir giyim şirketi sahibi olan Jerome Zomer’e, işinde ve akademik yaşamında başarılı olması için, Jerome’un gerçekliğinden ışık yılı uzaklığındaki birtakım alışılmamış yöntemlerle yardım etmeye karar verirler. Bunlar, kapalı Yahudi toplumların içinde kuşaktan kuşağa aktarılan, Yahudilerin bireysel olarak olağanüstü zekâ ve kayda değer bellek geliştirmelerine yardımcı olan Yahudi yöntem ve teknikleridir.

***

Bu kitapta keşfedeceğiniz bazı noktalar:

Hayatta Kalma Zekâsı – Fiziksel dolaşım ile zekâ arasındaki ilişki nedir ve dünya yüzeyinde, yaratıcı fikirler geliştirmek için en etkili yer neresidir?

Yahudiler Niçin Sorulara Her Zaman Bir Başka Soru ile Cevap Verir? – Mükemmel Anlama Prensibi.

Rabbi Dahari’nin Büyülü Mürekkebi – Doğru mürekkep, uygun kâğıt ve en etkin el yazısı ile kişinin anlama seviyesi ve algısı nasıl arttırılır. Yahudi kâtiplerin sırları.

Bellek Dosyalama Sistemleri – Rabbi Akiva ile Modena’lı Rabbi Arie Görevler’i, Listeler’i ve Koşer Fıkraları’nı nasıl hatırlarlardı.

Yidiberish – Yabancı dilleri, terimleri ve daha fazlasını öğrenmek için harika Yahudi yöntemi.

 

Uluslararası bellek eğitmeni ve bellek hünerlerinde Guinness rekor sahibi Eran Katz, ‘Süper Hafıza Sırları’, ‘Zihin İçin Beş Hediye’, ve ‘Jerome Nasıl Dahi Oldu?isimli liste başı kitaplarının yazarıdır.

Katz’ın kitapları, 15 dile tercüme edilmiş, 600.000 kopya satmış ve edebi ödüller kazanmıştır.

 

 

Ürün Özellikleri

Basım Yeri Karmat Ambalaj
Sayfa Sayısı 344 sf.
ISBN 978-9944-994-91-0
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 12,5 X 18 cm.
Basım Yılı Eylül 2016
Editör Gila Erbeş
Çeviren Lina Filiba
Türü Yahudilik
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :