English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Erdemliğin İncileri - Tüm Nesillerde Yaşamış Yüce Kabalistlerin Sözleri
Erdemliğin İncileri - Tüm Nesillerde Yaşamış Yüce Kabalistlerin SözleriErdemliğin İncileri - Tüm Nesillerde Yaşamış Yüce Kabalistlerin Sözleri
Erdemliğin İncileri - Tüm Nesillerde Yaşamış Yüce Kabalistlerin Sözleri
Yazar :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
12,00   (Kdv Dahil)

Tüm nesillerde yaşamış yüce Kabalistlerin sözleri
Bu hayattan gerçekten ne istiyoruz? Hayattan istediklerimizi alabildik mi yoksa hala bir doyuma ulaşamadık mı? Ya da ne aradığımızı biliyor muyuz? Aynı formda yaşayan canlılar olarak aramızda hissettiğimiz bu ayrılığın ve nefretin nedeni nedir? Tabiatı sömürecek miyiz ya da O'nun niteliğine benzemeli miyiz? Bu veya buna benzer sorulara cevap arayan "Ben", tüm evrenin oluşum planı içinde ne ifade ediyorum?
Manevi âlemleri edinmiş Kabalistler bu sorulardan yola çıkarak, bizler için binlerce yıl öncesinden kendilerine özgü bir dil ile yaratılışın özel bir düşüncesi olduğunu yazmaya başlamışlardır. Kabalistler, algıladığımız realitenin ötesinde bulunan ve kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı sonsuz bir sükûnet, uyum ve mutluluğun mevcut olduğunu söylerler. Yüce bir Kabalist olan Baal HaSulam'ın yazılarında vurguladığı "Bana kalbinde İğne ucu kadar bir yer aç, sana fanı dünyaları bahşedeceğim" cümlesinde, bizden şu an saklı olan sonsuz mükemmel realiteyi edinebilmenin koşulu olarak kalpten bulunacağımız samimi bir talebin gerektiğini belirtmektedir.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 240
ISBN 9786054523979
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 14 X 20 cm
Basım Yılı 2013
Türü Kabala ve Kişisel Gelişim
Çeviren Bnei Baruch Eğitim ve Araş Enst
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :