English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Lafa Pabuç Giydirdim
Lafa Pabuç Giydirdim
Lafa Pabuç Giydirdim
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Tükendi!

Kırık-çıkık-masaj konularında hünerli olan anneannem yıllarca bana masaj yaparken her “Ahhh!” dediğimde cevap olarak “Ah deme, oh de!” deyip durdu… İnsan ne görürse onu öğreniyor tabii… Ben de masaj yaparken her “Ahhh!” dediğinde cevap olarak “Ah deme, oh de!” dediğim, her seferinde de bu lafın anneannemin lafı olduğunu belirttiğim sevgilimin; 2,5 ay önce, askerde okuduğu ve özenle sakladığı gazete kupürünü şaşkın ve muzip bakışlarla elime tutuşturması ile keşfettim “Ah Deme Oh De!”nin bir Yeşilçam porno filmi ismi olduğunu.

Sandra yaşadığı sıradan hayatta yüz güldüren şeylerin olduğunu fark ettiği andan itibaren, bunları lifeofsandru.com isimli blogunda toplamaya karar verdi. Onun da bu işte gönlü olsa gerek ki, ilk defa bir konuda aile ve arkadaş baskısına dayanamadı ve yazdığı yazıları bir kitapta topladı. Kişisel gelişim, “İyi düşün, iyi olsun!”… Ona göre bunlar bir yere kadar… Aslında hayat sahip olduğumuz şekliyle çok komik. İş ki görmesini bilelim!

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 160
ISBN 9786058569737
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm
Basım Yılı Aralık 2013
Türü Deneme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :