English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Etkile, Yönlendir ve Kazan
Etkile, Yönlendir ve Kazan
Etkile, Yönlendir ve Kazan
Yazar :
Tükendi!
Eğer sihirbazlığın el çabukluğundan ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sihirbazlık, kitleleri yönlendirme becerisi, etkileme ve inandırma sanatıdır. Etkile, Yönlendir ve Kazan’da “Milyonerlerin Sihirbazı” Steve Cohen, Sihrin Altın Kuralları’ndan yola çıkarak iş hayatında ve günlük yaşamda başarının anahtarını sunuyor. Sihirbazlık mesleğinin sırlarıyla güvensizliğinizden ve çekingenliğinizden sıyrılacak, ister büyük bir konferansta isterse basit bir iş toplantısında, toplulukları etkilemenin ve yönlendirmenin inceliklerini öğreneceksiniz. Bu arada, insanların zihinlerini de okuyabileceksiniz. Bu kitabı okuduktan sonra ortadan kaldırın ki bu sırları başkaları öğrenmesin… “Gerçekten müthiş bir kitap… İnsan doğası hakkında sunduğu görüşler, içindeki hikayeler, üslubu ve okurda uyandırdığı etki olğanüstü. Tam bir başyapıt…” Joe Vitale, The Times

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :