English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Siyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki Gerçek
Siyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki GerçekSiyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki GerçekSiyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki GerçekSiyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki GerçekSiyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki GerçekSiyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki GerçekSiyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki Gerçek
Siyon Liderlerinin Protokolleri´nin Arkasındaki Gerçek
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
50,00 TL Kdv Dahil
%30 İndirimli! :
35,00   (Kdv Dahil)
Bugüne dek hiçbir yalan, tarihteki en büyük basılı sahtekârlık örneklerinden biri olan ‘Siyon Liderlerinin Protokolleri’nde olduğu kadar güçlü ve etkili olmamıştır.
İnsanoğlu, kanıtlanabilen gerçekleri göz ardı ederek, her şeye rağmen inanmak istediğine mi inanır?

Bu kitapta yer alan belgeler böyle bir yargının doğruluğunu gözler önüne sermektedir. İçerdiği savlar hiçbir mantığın kabul edemeyeceği ‘Antisemitizm canavarı’nın Yahudilerin yokluğunda dahi gelişip tırmanabileceğini göstermektedir.

Dr. Larsson yeryüzündeki tüm Yahudi’lere tarifsiz acı ve ızdırap getiren ‘bu yalanın’ köklerine inerek üstündeki örtüyü kaldırıyor. Bu kökleri adım adım irdeleyerek Antisemitizm’in bir ulustan diğerine kitlesel üreyişinin izlerini sürüyor.
İncil’den sonra ‘en çok yayınlanmış kitap’ hüviyetini taşımasına karşın, Siyon Liderlerinin Protokolleri’nin varlığından pek çok Yahudi olmayanın haberdar olmaması, ya da tamamen uydurma niteliğine kayıtsız kalmaları hayret vericidir. Birçok ulusta yükselmekte olan Antisemitizm dalgasının ve yanıltıcı mesajının Yahudi olmayanlar tarafından fark edilmesi çok önemlidir. 1905 yılından bu yana tam yüz yıldır baskısı yapılan Siyon Liderlerinin Protokolleri kitabına radikal bir yanıt…

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :