English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ne Kendi Tanır Ne de Söz Edeni Vardır
Ne Kendi Tanır Ne de Söz Edeni VardırNe Kendi Tanır Ne de Söz Edeni VardırNe Kendi Tanır Ne de Söz Edeni VardırNe Kendi Tanır Ne de Söz Edeni VardırNe Kendi Tanır Ne de Söz Edeni VardırNe Kendi Tanır Ne de Söz Edeni Vardır
Ne Kendi Tanır Ne de Söz Edeni Vardır
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
90,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
72,00   (Kdv Dahil)
Beki L. Bahar’ın "Ordan Burdan" başlığı altında, değişik yayınlarda, merak alanı olan Tarih ve Tiyatro konulu araştırmaları, yazıları yer aldı.
Bu kitap onlardan bir derleme içerir.
"... Son yıllarda bulunduğum toplantılarda bazı yayınlarda çıkan yazılarda, “Türk Yahudi Toplumu” geçmişini bilmiyor, tanımıyor, tanıtamıyor deniyor. Yazilarimda ben de vurguladim durdum bu gerçegi..." 

In this book, Beki L. Bahar; compiled her articles especially about the short-writings of The Turkish Jews and the ones that have been published in many newspapers as she got inspired by the thought that in the recent years, the Jews living in Turkey didn't know and haven't been told a lot of details about their past. In the book, there are also articles about the author's interest in theatre and quotations from the journeys she's made.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :