English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Biz Kadınlar
Biz Kadınlar
Biz Kadınlar
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Tükendi!
“Biz Kadınlar” Sara Yanarocak’ın uzun soluklu olduğu kadar, yıpratıcı titizliğinin ürünü olarak günyüzüne çıktı. İlk başlarda, Musevi kadınının toplumsal ve evrensel kültürdeki yerini saptayıp anımsatmak üzere, belirli birkaç örnekten yola çıkılarak, ama sadece kuru ansiklopedik bilgi ve tanımlamalarla değil, konu edinilen her bir kadının, yaşamının duygu ve heyecanlarıyla, daha doğrusu iç hesaplaşmalarıyla da zenginleştiriyor.

Sara Yanarocak has later published her “Our Women” series, which had previously been compiled to issue on Shalom Newspaper, as a book named “Us, the Women” upon the huge interest. “Us, the Women” is a compilation examinig the important women mentioned in the Torah, 99 Jewish women's life story who lived up to nowadays and who are famous in different areas (sportsman, artist, politician, resister etc.) Beyond analysing and quoting every woman's life that she's taking in hand, Sara Yanarocak wrote it up in first person as “I”, going into all of their personal lives trying to understand their feelings and thoughts and trying to identify with them. In this book, starting from Eve, the reader can find what they're curious about and what they want to know in an encyclopedic base, the life stories of 99 women like they're hearing the stories from them in person.

Ürün Özellikleri

Türü Yahudilik Dini
Sayfa Sayısı 403
ISBN 9789757304263
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 16,5 X 23,5 cm
Ağırlık 700
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :