English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İskenderiyenin Yazgısı
İskenderiyenin Yazgısı
İskenderiyenin Yazgısı
Yazar :
Tükendi!
M.Ö. 38 yılında, Roma şehrinin bile kıskançlık duyduğu İskenderiye, Akdeniz'in en büyük metropolüdür. Burada yeni doğmakta olan hiristiyanlıkla birlikte diğer dinler karşılaşıp, çarpışır. Kendini zevk ve arzulara kaptıran Delia adındaki kadın, birgün ortadan yok olur. Ardından amansız bir sorgalama başlar ama birdenbire dini ve felsefi hatta duygusal sorgulama da aynı kapsama girer Delia bulunduğunda, artık İskenderiye'nin onu değiştirmiş olduğu gözlemlenir, onun müthiş çılgınlığından, çıkarcılığından eser kalmamış, sefaletten, ırkçı görüşlerden, politik, dini, felsefik entrikalardan, vahşi ve korkunç katliamlardan, sahip olduğu dehası ile yeni bir Delia doğmuştur Isbn: 9755710892 396 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :