English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İslam ve Yahudi Mezhepleri
İslam ve Yahudi Mezhepleri
İslam ve Yahudi Mezhepleri
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
İslam Mezhepleri Tarihi, memleketimizde ilmi olarak az işlenmiş konulardan biridir. Yahudi dini ve bu dinin mezhepleri konusu ise dilimizde hemen hemen hiç ele alınmamıştır. Oysa iki din arasında olduğu gibi, mezhepleri arasında da temas ve münasebetin uzun zaman devam ettiği tarihi bir gerçektir. Merhum Doç. Dr. Yaşar Kutluay, Kudüs İbrani Üniversitesi nde Yahudi dini, Tefekkürü ve mezhep hareketleri üzerindeki tetkikleri sonunda, iki dinin mezhepleri arasında bir mukayese denemesine girişmeye karar vererek, bu ilmi eseri okuyucuların ve konunun meraklılarının istifadesine sunuyor. 328 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :