English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Yahudilik Ansiklopedisi Cilt III
Yahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt IIIYahudilik Ansiklopedisi Cilt III
Yahudilik Ansiklopedisi Cilt III
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
40,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
32,00   (Kdv Dahil)
Yahudilik Ansiklopedisi, Yusuf Besalel tarafından çeşitli kaynaklardan derlenerek, türünde ilk kez Türkçe yayınlanan, Yahudi dini ve kültürü hakkında bir çalişmadır. 
Ansiklopedi; dinî ahlak, adalet, aile, Tevrat’ta bahsi geçen önemli kişiler, İslam ve Yahudilik, Hıristiyanlik ve Yahudilik, Mişna, Talmud, Holokost, ritüeller gibi kavramlari kapsayan birçok maddeyi içermektedir. 
Yahudilik Ansiklopedisi Türk Yahudileri kadar, tüm toplumu özellikle Yahudi dini hakkında doğrudan özgün kaynağından aydınlatmak ve evrensel bilgi paylaşımına katkıda bulunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ürün Özellikleri

Türü Ansiklopedi
Sayfa Sayısı 338
ISBN 3. Cilt 9789757304603 - Takım 9789757304557
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 20 X 27 cm
Ağırlık 600
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :